KĀ PIETEIKTIES UZ E-APMĀCĪBĀM AUTOSKOLĀ

Sākot ar 29.oktobri teorijas apmācības autoskola nodrošina gan KLĀTIENES, gan ATTĀLINĀTAS apmācības.  
Atverot mājaslapas sadaļu “Kategorijas un cenas”, izvēlies sev vēlamo kategoriju un ērtāko grupu pēc nodarbību laikiem. 
Nodarbības tiek organizētas darba dienu rītos, vakaros un brīvdienās. 

Pēc pieteikuma saņemšanas ar Jums sazināsies mūsu administratore, tiks precizēta visa informācija.
Līguma parakstīšanu varēs veikt 3 veidos:

 • nosūtīt ar kurjeru

 • attālināti (e-pastā)

 • klātienē

KAS NEPIECIEŠAMS, LAI MĀCĪTOS ATTĀLINĀTI

Mācībām norisinoties tiešsaistē, ikvienam no grupas dalībniekiem ir nepieciešams tehniskais nodrošinājums (par šo gan ir jāparūpējas katram individuāli). 
Nepieciešams vai nu viedtālrunis vai planšetdators, der  arī, protams, stacionārais vai portatīvais dators. Ierīcei jānodrošina audio un video funkcija. 
Pats galvenais, kas Jums ir nepieciešams, lai kvalitatīvi varētu dzirdēt un redzēt visu notiekošo nodarbībā, ir LABS INTERNETA SAVIENOJUMS. 

Nodarbībās būs nepieciešama pierakstu klade un CSN grāmatu komplekts, ko var iegādāties pie mums arī attālināti, piesakot to jau pie līguma slēgšanas, lai varam nodot kurjeram kopā ar līgumu ( ja nebūsiet pieteikuši, tad kurjera pakalpojumi par atsevišķu CSN grāmatu komplekta piegādi, būs jāsedz pašam kursantam).

KĀ TAD ĪSTI NORITĒS ŠĪS E-APMĀCĪBAS

Pirms nodarbības sākuma grupas dalībniekiem tiks nosūtīta uz personīgo e pastu visa informācija, kā veiksmīgi pievienoties nodarbībai. Platforma, kurā notiek nodarbības, paredz video, audio kā arī čata funkcijas. Ikvienam būs iespēja uzdot jautājumus pasniedzējam, ja kaut kas nebūs saprasts vai vēlēsieties uzzināt vairāk. Pasniedzējs ne vēlāk kā 20 minūtes pēc nodarbības sākuma reģistrā ievada informāciju par tām apmācāmajām personām, kuras piedalās nodarbībā. Ja nokavēsiet nodarbības sākumu, tad nodarbībā nevarēsiet piedalīties.
Kursanta katras nodarbības apmeklējums ir Obligāts. Attiecīgais modulis nebūs apgūts un tas būs jāklausās atkārtoti pie kādas citas grupas, par kuru kursants ar administrāciju jau iepriekš būs vienojies individuāli. 
Pasniedzējs atzīmē katra kursanta apmeklējumu, došanos projām CSDD elektroniskajā žurnālā.  Ja nodarbības laikā kursants kāda iemesla pēc būs pametis platformu, tad pasniedzējs atzīmēs, ka kursants ir devies prom. Nodarbību laikā, tieši tāpat kā klātienes nodarbībās, tiks organizēti arī starpbrīži. Lūdzam nenokavēt atgriešanos nodarbībās pēc starpbrīža beigām!

CSDD sekos līdzi visām apmācības grupām. CSDD pārstāvjiem tiek pievienota piekļuve platformai un katrai nodarbībai. Tādā veidā jebkurā brīdī ir iespējams pievienoties un pārbaudīt, vai  kursanti ir pieslēgušies, cik kursanti ir pieslēgušies attiecīgajai nodarbībai. 

TEORIJAS EKSĀMENS AUTOSKOLĀ

Lai kārtotu Teorijas eksāmenu ir jābūt piedalījušiem visos 11 teorijas apmācības moduļos, derīgai Medicīniskai izziņai un derīgai  PMP kursu apliecībai.  

Kursantiem, kuri apgūst tās kategorijas kurām ir paredzēts teorijas eksāmens autoskolā, ir jākārto klātienē. Tiks ievēroti visi drošības pasākumi, kas ir pieņemti pandēmijas laikā, lai  eksāmenu pieņemšana noritētu pēc MK rīkojuma Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”.  Nodrošināsim 2 m distanci, iespēju dezinficēt rokas, telpas tiks izvēdinātas, kā arī virsmas tiks dezinficētas.