Скидки как нигде!

BE КАТЕГОРИЯ

❗️ТЯНИ САМ❗️

➡️ТОЛЬКО 3 занятия по теории (40€)

➡️ТОЛЬКО 4 занятия по вождению

(140€)

И права на категорию BE будут в кармане 🤩

'' ПРИХОДИ С ДРУГОМ ''

 • Найди своего друга у которого ещё нет категории »B»

 • Заполняй заявку

 • Приходите вместе заключать договор

 • Делите цену за курс теории на двоих 👫

40€ — 20€

'' СЕМЕЙНАЯ КАРТА 3+ ''

Напоминаем, что автошкола «Кристина» поддерживает многодетные семьи!

Вот почему с  карточкой семьи 3+ цена на В категорию с 50% скидкой.

👨‍👩‍👦‍👦

Скидки и акции не суммируются.

Время занятий

ВремяДниЗанятияДатаКатегорияЯзыкТип обучения
18:00-22:05Пн.Ср.Пт.11 зан.14.апреля Бна русском/латышскомудаленно
18:00-22:05Вт.Чт.11 зан.20.апреля Бна русском/латышскомудаленно
18:00 - 22:05Пн.Ср.Пт.11 зан.3.майя Бна русском/латышскомудаленно
09:00-13:05Вт.Чт.11 зан.11.майя Бна латышскомудаленно
09:00 - 13:05Сб.Вс.11 зан.15.майя Бна латышскомудаленно
18:00-22:053 зан.19.апреля А на русском/латышскомудаленно
18:00-22:05
Пн.Ср.Пт.3 зан.26.марта БEна русском/латышскомудаленно
Звонить, чтобы записаться ПМП курсына русском/латышскомудаленно
Звонить, чтобы записатьсяПн.Ср.Пт.5 зан.19.апреляС кат.на русском/латышскомудаленно

Отзывы

 • positive review  Tiesības rokās, tam jāsaka liels paldies superīgajam instruktoram Igoram Čudinam! Visu ļoti labi iemācija, paskaidroja un vienmēr prata iedrošināt, radot pārliecību par sevi. Protams, paldies arī pāreijai autoskolas komandai, visi ir ļoti pretimnākoši, saprotoši un godīgi, līdz ar to ceļā uz autovadītāja tiesībām man neradās nekādas liekas aizķeršanās vai nesaprašanās. Noteikti iesaku šo autoskolu ikvienam!

  thumb Zane Bēta
  12/09/2020

  positive review  Pateicos Kristines autoskolai par ieguldīto darbu, cilvēcisko attieksmi un iedrošināšanu.

  thumb Irina Augustāne
  12/07/2020

  positive review  Liels paldies braukšanas instruktoram Mārtiņam Rudzītim par ieguldīto darbu, pretimnākšanu un pacietību. Māca un skaidro ļoti mierīgi, kas ir ļoti svarīgi. Ne mazāk svarīgi, ka piemīt forša humora izjūta, braukšanas laikā nomierina un uzmundrina.

  thumb Dana Vo
  11/10/2020
 • positive review  Liels PALDIES Kristīnei Ragovskai ! Vislabākā instruktore ! Csdd eksāmenu noliku ar 1.reizi pateicoties viņai !🤩noteikti visiem iesaku šo autoskolu ! Nebija nekādu problēmu tikt pie tiesībām ar pirmo reizi !👍🏼

  thumb Laura Zambrāne
  10/30/2020

  positive review  Iesaku šo autoskolu un instruktoru Uģi Barovski, kurš profesionāli un pacietīgi māca, visu detalizēti izskaidro, maksimālu uzmanību pievērš katrai sīkajai detaļai. Arī ļoti foršs cilvēks. �

  thumb Aija Vanaga
  10/28/2020

  positive review  Iesaku Kristīnes autoskolu un kā instruktoru izvēlēties tieši UĢI BAROVSKI. Pirms apmācību uzsākšanas jau biju dzirdējusi, ka Uģis ir viens no labākajiem instruktoriem Rīgā. Uzsākot praktiskās nodarbības, apstiprinājās iepriekš iegūtās informācijas patiesums. Tiem, kas ir pieraduši izvēlēties un apmeklēt labākos sava aroda meistarus (piem., zobārstus, frizierus u.c. profesionāļus) pēc principa "padarītā darba kvalitāte atbilst ieguldītajam laikam un līdzekļiem", man Jums ir labas ziņas. Ja vēlaties lepoties, ka esat šo laiku līdz autovadītāja apliecības iegūšanai pavadījis ar LABĀKO instruktoru, tad Jums ir tūlīt pat jāsazinās ar UĢI BAROVSKI.

  thumb Renāte Zara
  10/27/2020
 • positive review  Paldies Kristīnes autoskolai, tiesības ir kabatā 🎉🎉🎉 Отдельное Спасибо инструктору Дмитрию Спаскову👍👍👍

  thumb Ев Гений
  10/06/2020

  positive review  Paldies visai Kristīnes kommandai, tiesības nokārtotas 2 mēnešos un ar pirmo reizi. Vislielākais paldies instruktoram Dmitrijam Spaskovam. Profesionāla attieksme, iemācīs katru lietu ko līdz galam nemāki un pa ceļam izstāstīs arī kādu joku. Tāpat paldies teorijas pasniedzējai Janīnai, kura teoriju pasniedz saprotamā valodā un palīdzēs katram kursantam individuāli. Noteikti iesaku šo autoskolu.

  thumb Aksels Stukmanis
  10/05/2020

  positive review  Mans mērķis ir sasniegts un arī vadītāja apliecība iegūta! 👏🏻Pateicoties instruktoram Mārtiņam Rudzītim! 🤝👍 Profesionāla, diplomātiska pieeja, noteikti iesaku izvēlēties Mārtiņu Rudzīti kā instruktoru, kurš iemācīs vadīt auto, kas arī bija mans mērķis, ne tikai iegūt tiesības! Lieliski pavadītas nodarbības, vienmēr pozitīvas un lieliski izskaidro kļūdas-motivējoša attieksme! 🌞Kursantiem iesaku savu “mantru”-“klausies, ko saka instruktors un pieņem kritiku no profesionàļa nevis uztver to personiski” un noteikti sadarbība izdosies! 🤝 Liels paldies autoskolai “Kristīne”kopumā, teorijas pasniedzējai, Vizbulītei Celmiņai, visu cieņu, tik perfekti pasniegtas teorijas nodarbības!👍 Birojā meitene ļoti atsaucīga, visu izskaidro, atzvana, ja uzreiz nevar atbildēt! 😉Paldies Kristīnei Rogovskai par autoskolas braukšanas eksāmena pozitīvo vērtējumu un padomiem! 🙏🏻 Lieliska komanda!🤩 Piecas zvaigznes! 🥳🎉

  thumb Zane Pastare-Rozmisa
  9/24/2020
 • positive review  Paldies, tiesības kabatā!

  thumb Ев Гений
  9/21/2020

  positive review  Liels paldies autoskolai “Kristīne” par vienkāršu un saprotamu ceļu mācību procesa organizācijā līdz tiesību ieguvei! Liels paldies teorijas pasniedzējai Janīnai par interesantām lekcijām. Īpašs paldies instruktoram Dmitrijam Spaskovam – efektīvs braukšanas pasniedzējs ar dzelžainu pacietību!!!:) Sagatavo ne tikai CSDD eksāmenam, bet arī tālākai braukšanas dzīvei!

  thumb Ramona Bierne
  9/14/2020

  positive review  Ja esi dzirdējis daudz nostāstu par instruktoriem, tad šoreiz tas noteikti nebūs par Mārtiņu Rudzīti, instruktors ir stingrs un punktuāls, kas manuprāt ir labi, lai ātri apgūtu visas nepieciešamās iemaņas, lai startētu CSDD braukšanas eksāmenam. Uz braukšanas nodarbībām ierodas vienmēr laikus, kas manā gadījumā bija liels pluss, jo tiesības liku grūtniecības pēdējos mēnešos. Tik tiešām, ja ir vēlme mācīties un nokārtot, tad šis instruktors ir labākā izvēle!

  thumb Solveiga Grīnerte
  9/08/2020
 • positive review  Моя дочь получила права! Большое спасибо автошколе и инструктору Игорю Чудину. Игорь очень корректный, пунктуальный и отзывчивый инструктор! Мастер своего дела 😊

  thumb Светлана Иванова
  8/29/2020

  positive review  Beidzot arī man ir braukšanas tiesības! Un par to liels paldies autoskolai "Kristīne"! Taču vislielākais paldies pacietīgajam instruktoram Dmitrijam Spaskovam, kurš iemāca braukt ne tikai, lai nokārtotu eksāmenu, bet arī - iemāca braukt tā, lai varētu braukt patstāvīgi, droši un ar prieku!

  thumb Kristīne Ogste
  8/17/2020

  positive review  IR! Pēc ļoti ilgām, dažādām pauzēm arī es esmu tikusi pie dokumenta! Pavisam un noteikti vis lielākais paldies Dmitrijam Spaskovam, ļoti, ļoti labs instruktors un sarunu biedrs brauciena laikā! Ar viņu nav bailes un labi izskaidro tās nianses, kuras ne tik labi sanāca mācību procesā. Mierīgs un pacietīgs! Iesaku Kristīnes autoskolu, pati vadītāja Kristīne vispār lieliska! Arī teorētiskās zināšanas ieguvu labas, prātā paliekošas! 👍🏽

  thumb Patrīcija Eglīte
  7/31/2020
 • positive review  Paldies autoskolas kolektīvam par lielisku attieksmi, profesionālu darbu apmācāmo labā, par mieru un entuziasmu. Īpašs paldies instruktoriem Dmitrijam Spaskovam un Igoram Čudinam - zvērīga pacietība :), individuāla pieeja, iedrošinājums, patīkama braukšanas atmosfēra, vienlaikus augsta braukšanas kvalitātes latiņa. Viennozīmīgi īstā autoskola.

  thumb Māra Sudare
  7/20/2020

  positive review  Priecājos, ka braukt mācīties izvēlējos tieši pie Ugis Barovskis! Ļoti sakarīgs instruktors un arī cilvēks. CSDD braukšanas eksāmens nolikts ar pirmo reizi! 🤩

  thumb Andrejs Stucis
  7/09/2020

  positive review  Man ļoti paveicās ar superīgu instruktoru, gan jauks cilvēks, gan arī dara savu darbu tiešām ar adevi un kārtīgi. Pateicoties Uģim Barovskim es paveicu to, es noliku csdd eksāmenu ar pirmo🎉, lai gan visi bija sabiedējuši mani, es to tik un tā paveicu!!! Iesaku doties pie viņa, ir tā vērts. 😉

  thumb Patricija Gudele
  7/06/2020
 • positive review  "Paldies instruktorei Jeļenai Smilgainei par ieguldīto darbu un pacietību mācot man droši un atbildīgi vadīt automašīnu, kā arī vēlos pateikties par visiem praktiskajiem padomiem, kas noderēs nākotnē. Protams, liels paldies arī autoskolas eksāmena pieņēmējai Kristīnei Rogovskai par pozitīvo attieksmi brauciena laikā, kas man noņēma uztraukumu un ļoti palīdzēja pierādīt savas prasmes."

  thumb Agnese Andžāne
  6/25/2020

  positive review  Nevari izvēlēties starp autoskolām? Šī būs īstā. Godīga, bez slēptām maksām un, ja vēl nevelc garumā ar mācīšanos, vari arī, iespējami ātrākajos, likumā atļautajos termiņos, tikt pie savām autovadītāja tiesībām. Iesaku, nenožēlosi!

  thumb Krisjanis Susts
  6/08/2020

  positive review  3šo reizi uzsāku B kategorijas apmācības un ar intuīcijas palīdzību izvēlējos šo autoskolu. Teorijas pasniedzēja Janīna ļoti skaidri un forši visu iemācīja, pat nebiju noteikumu grāmatiņu atvērusi vaļā. 😀 Nākamajā dienā pēc teorijas apmācību beigām ierados autoskolā nolikt teorijas eksāmenu un noliku. Uzreiz devos uz CSDD, kur arī noliku uzreiz. Biju izvēlējusies nepareizo instruktori, izbraucot 11 braukšanas - pazudu no horizonta un pēc 6 mēnešiem piezvanīju un pierakstījos uz braukšanu un autoskolas eksāmenu pie Kristīnes. Braukšana beigās atcēlās un es aizgāju uz eksāmenu. Noliku. Pierakstījos uz CSDD eksāmenu un to arī noliku. Beidzot man ir tā mazā kartiņa. 😀 Vēlos pateikt lielu paldies gan Kristīnei, gan Vadimam, par atsaucību, ticēšanu un nākšanu pretī. Ļoti silti iesaku nākt tieši uz šo autoskolu. Izskaidros, ieskaidros, izskalos un iemācīs. Lai viss ar pirmo!

  thumb Lu Oksana
  6/03/2020
 • negative review  С Февраля жду группу. последний месяц когда во всю идут онлайн теории ,жду пока перезвонят сами. Кормят завтраками "Вам Позвонят в понедельник ", но не уточняют в каком месяце и году этот понедельник. Деньги за теорию уже оплачены,а теорию за 4 месяца ,я так и не дождалась. Просто 0.

  thumb Inese Rimšane
  5/31/2020

  positive review  Vēlos pateikt lielu paldies instruktoram Igoram Čudinam. Paldies Jums par ieguldīto laiku,darbu,attieksmi un atbalstu braukšanas nodarbībās. Paldies,ka iemācījāt man nebaidīties no mašīnām,kā arī pārvarēt bailes no ātruma,kas man bija no pirmās braukšanas reizes,dienas. Pateicoties Jums uz ceļa sāku justies drošāk un pārliecinātāk. Igors Čudins ir lielisks instruktors,ka prata atrast pieeju un izskaidrot pēc iespējas vieglāk un saprotamāk dažādas nianses,kas man nebija skaidras. Sirsnīgs un mīļš Jums paldies!💕🙂

  thumb Laura Mortuzāne
  5/22/2020

  positive review  Paldies autoskolai Kristīne, kas bija pretimnākoša jebkurā situācijā. Īpašu paldies pasaku instruktoram Dmitrijam Spaskovam , kurš ieguldīja daudz un iemācīja braukt pareizi. pateicoties tagad esmu pilntiesīgs šoferis. 🙂

  thumb Laura Livke
  2/26/2020
 • positive review  Очень долгое время не могла сдать на права, столько денег потрачено и нервов, но стоило с Игорём Чудиным взять несколько вождений, как права уже в кармане! Замечательный инструктор и человек! Все объяснит, поддержит, если необходимо успокоит. Очень трепетно относится к своей работе и своим ученикам, чтобы каждый на дороге чувствовал себя уверенно!

  thumb Andra Uzoliņa
  2/13/2020

  positive review  Iesaku šo instruktori Jeļena Smilgaine, netikai laba instruktore, bet arī labs un pretīmnākošs cilvēks, pateicoties viņai es iemācījos pareizi un labi braukt sākot no nulles.

  thumb Raivo Zvaigzne
  2/03/2020

  positive review  Pateicoties Eduarda Zaharova apmācības stilam, ieguvu drošību braukt ar mašīnu. Izskaidro kļūdas, ja tādas ir, dalās ar savām zināšanām, ļoti labi iemāca braukšanas tehniku. Var just, ka Eduardam braukšana ir ne tikai profesionāla, taču arī sirdslieta. Viņš ir ļoti noturīgs stresa situācijās ar apmācāmo, laba humora izjūta, pozitīvi noskaņots. Tic apmācāmā spējām, iedrošina. Ļoti saprotošs un cilvēcīgs.

  thumb Ing Vars
  1/28/2020
 • positive review  Огромная благодарность инструктору Эдуарду Захарову! Эдуард обучит так, как никто другой. Общедоступно, понятно, подробно,о всех нюансах авто вождения, чтобы получив права чувствовать себя уверенно на дороге. Большое спасибо! Я очень довольна, что училась именно у него. Лучший инструктор, рекомендую!

  thumb Sasha Berry
  1/26/2020

  positive review  Liels paldies instruktoram Eduardam Zaharovam par iegūtām iemaņām - CSDD eksāmens nolikts ar pirmo reizi, bet svarīgākais - ka braucot viens pats, jūtos droši un pārliecināti pie stūres, sagatavots jebkurai situācijai! Patīkams cilvēks ar dzelžainu nervu sistēmu 😁

  thumb Daniils Kuzmins
  1/22/2020

  positive review  Paldies instruktoram Igoram Cudinam par izcili pasniegto teorijas apmācību un pacietību braukšanas nodarbībās, iesaku uz visiem100%

  thumb Igors Kricaks
  1/14/2020