1️⃣ Saskaņā ar NMPD rekomendācijām, mācību teorētiskā daļa tiek īstenota attālināti un praktiskās mācības un eksāmens – mazās grupās līdz 4 personām.

2️⃣  SIA “Amatprasme” izglītojamajiem nosūta piekļuvi mācību materiāliem un teorētisko zināšanu pārbaudei. SIA “Amatprasme” sniegs papildu atbalstu, ja radīsies neskaidrības par pieslēgšanos e-videi.

3️⃣  Izglītojamajam patstāvīgi jāapgūst mācību materiāli un sekmīgi jānokārto teorētisko zināšanu pārbaude ne vēlāk, kā 1 dienu pirms praktiskajām mācībām. Ja izglītojamais teorētisko zināšanu pārbaudē saņem vērtējumu neieskaitīts, atkārtota testa kārtošana, saskaņā ar līgumu, ir par papildu samaksu.

4️⃣ Iepriekš pieteiktajā mācību laikā izglītojamais ierodas uz praktiskajām mācībām un praktisko zināšanu pārbaudi ar savu sejas un deguna aizsegu un pildspalvu. Šajā laikā izglītojamie saņems konsultācijas par interesējošajiem jautājumiem. Praktiskās mācības nebūs iespējamas personām ar akūtām elpceļu infekcijas slimības pazīmēm vai personām, kam noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija. (Praktiskās apmācības ilgums – 2.5h)