Autoskolas šodien pieejamas teju katrā Latvijas pilsētā! Ja pieskaramies teorijas aspektam, tad autoskola ir mācību iestāde, kurā tiek mācīta teorija un praktiskās nodarbības. Ieskatoties autoskolu vēsturē citur pasaulē  — par pirmo autoskolu uzskata” British School Motoring” (BSM), ko dibināja Hjū Stenlijs Robertss 1909. gadā Lielbritānijā, savukārt ASV pirmo autoskolu 1934.gadā nodibināja Amoss Neiharts Pensilvānijā. Pareiza braukšanas kursa apguve ir labākais risinājums, lai kļūtu par profesionālu šoferi, taču šīs iemaņas pilnvērtīgi var apgūt tika autoskolās, jo nodarbības profesionāļu uzraudzībā palīdz kļūt par ekspertu un iegūt zināšanas ar jaunām metodēm. Runājot par autoskolas priekšrocībām, tās ir daudz. Tas palīdzēs jums kļūt par profesionāli un ekspertu. Lasiet par šīm priekšrocībām zemāk un bez bailēm sāciet braukt ar savu automašīnu šosejas krustojumā.

Autoskola uzlabo jūsu drošību

Saskaņā ar dažādiem pētījumiem, autoskolas palielina Jūsu drošību, savukārt iegūtā braukšanas izglītība palīdz jums labāk vadīt auto uz ceļa ar mazāku negadījumu iespējamību. Fakti liecina, ka tie, kas nav mācījušies autoskolās:
-24% no tiem ir iesaistīti negadījumā ar ievainojumiem un nāvi.
-16% iekļūst negadījumā un nodara sev kaitējumu
-75% saņem sodus par pārkāpumiem
Tā vietā, lai apdraudētu sevi un citus, Jums ir iespēja apgūt iemaņas autoskolās, dažādos vecuma posmos.

Autoskola samazina pārgalvību

Bieži vien jaunā paaudze ir pārliecināta par savu braukšanu. Daudzi uzskata, ka automašīnas vadīšanā viņus neviens nevarēs pārspēt, un tas ir viens no galvenajiem pārgalvības iemesliem. Ātra braukšana pa nelīdzenu ceļu ir ļoti riskanta, un jaunie vadītāji bieži to neapzinās, Bet, ja profesionāli šoferi autoskolā Jūs apmācīs, daudz labāk varēsiet izprast sekas.

Autoskola māca braukšanas prasmes

Ar tūlītēju tehnoloģiju maiņu jūs iegūsit daudzas jaunas prasmes, ko vadītājs var iegūt. Neatkarīgi no tā, vai esat no citas valsts vai mainījāt savu mazo transportlīdzekli pret lielu, ja jums ir lieliskas braukšanas prasmes, jūs iegūstat lielisku pieredzi neatkarīgi no tā, kur atrodaties. Lai apgūtu vislabākās braukšanas prasmes eksperti iesaka apmeklēt sertificētu autoskolu, kas ir attiecīgās valsts Top sarakstā!

Autoskola var identificēt un izlabot sliktos ieradumus

Autoskola var identificēt un izlabot sliktos ieradumus, pieredzējušiem vadītājiem ir ērti braukt uz jebkura ceļa. Bet arī viņi piekopj sliktus ieradumus, kas var izraisīt nelaimes gadījumus un apdraudējumus. Ja dodaties pie sertificētiem braukšanas instruktoriem, viņi uzraudzīs jūsu uzvedību braukšanas vai sarunas laikā. Viņi ir eksperti jūsu izveidoto slikto ieradumu identificēšanā un

Autoskola palīdz ietaupīt Jūsu naudu

Viens no biežākajiem iemesliem, kāpēc cilvēki nepiesakās mācībām autoskolā, ir tas, ka viņi nevēlas tam tērēt savu naudu. Mācības autoskolā, protams, maksā naudu, un daudzi cilvēki nespēj to atļauties, taču, tas nav fakts — autoskola ietaupa Jūsu naudu. Piemēram, daudzas automašīnu apdrošināšanas kompānijas piedāvā atlaides jaunam autovadītājam, kuri nule kā pabeiguši braukšanas apmācības kursus. Vissvarīgākais ir tas, ka braukšanas apmācība palīdz jums kļūt par drošāku un pieredzējušu vadītāju.Tas palīdz samazināt negadījumu un bīstamu apdraudējumu iespējamību.

Autoskola dod iespēju apgūt jūsu valsts braukšanas likumus

Daudzi valdības likumi laiku pa laikam mainās. Sertificēti braukšanas instruktori vienmēr ir informēti par braukšanas likumu izmaiņām valstī un palīdz izprast tos arī kursantiem.

Autoskola vairo pārliecību

Pats labākais mācībām autoskolā ir tas, ka autoskola vairo pārliecību kursantos, kuri kļūs par jaunajiem autovadītājiem. Ir pierādīts, ka daudzi autovadītāji, kuriem trūkst pārliecības, negaidītā situācijā var izraisīt paniku un izraisīt avārijas. Sertificēta instruktora profesionāla apmācība var palīdzēt palielināt pārliecību. Un eksperti palīdz mācīties no sarežģītām situācijām uz ceļa — šāda mācību pieredze palīdz labāk uzticēties sev.

Autoskola māca braukšanas etiķeti

Autoskola māca braukšanas etiķeti. Viss ko darām ir balstīts uz etiķeti neatkarīgi no tā, vai Jūs kaut kur dosieties, vai ievērojat kādu noteiktu rutīnu. Braukšanas etiķetes noteikumi ļauj jums zināt, ka jums ir jādala ceļš ar citiem vadītājiem, velosipēdistiem un gājējiem. Un pats labākais, ka sertificēts braukšanas instruktors papildus likumiem iemācīs arī braukšanas etiķeti. Mēs zinām, ka mūsdienās uz ceļiem ir liela satiksme un ielas ir noslogotas, jo cilvēkiem darbavietās un birojos jāierodas laikā, kas var izraisīt negadījumus un sadusmot citus autovadītājus. Mierīgai braukšanai ir jāapgūst dažas taktikas, kas palīdz saglabāt mieru uz ceļa.

Autoskola var uzlabot konkrētas braukšanas prasmes

Autoskola var uzlabot konkrētas braukšanas prasmes. Ja jau gadiem vadāt automobili, jūs ērti izkļūstat no dažādām situācijām. Daudzas situācijas var radīt jums neērtības, taču, ja jums ir īpašas braukšanas prasmes, jūs ātri novērsīsit visas problēmas. Neatkarīgi no tā, vai tā ir paralēlā parkošanās, labās rokas likums, vai jebkura cita lieta, instruktori vienmēr ir pieejami, lai palīdzētu apgūt prasmes, kas jums ir ideāli piemērotas.

Autoskola sniedz vērtīgu pieredzi

Autoskola sniedz vērtīgu pieredzi – mācības no teorijas grāmatām un video skatīšanās braukšanu, ir kaut kas patiešām būtisks, ja runa ir par etiķeti. Autoskolas pieredze, kas ietver vairākas stundas pie stūres, palīdz labāk sagatavot autovadītājus situācijām, ar kurām viņi saskarsies uz ceļa. Cilvēki brauc daudzās situācijās, piemēram, spēcīgas lietusgāzes izraisa paniku un kļūst bezpalīdzīgi. Ja esi pieredzējis braukšanā, šādos brīžos vari viegli saglabāt mieru un savaldību.

Kristīne autoskolā iespējams apgūt sekojošu kategoriju autovadītāja teorētiskās un praktiskās prasmes:

-A kategorija: A kategorija jeb motocikla tiesības ir paredzētas divriteņu mehāniskā transportlīdzekļa vadīšanai ar blakusvāģi vai bez tā, kura motora darba tilpums ir 50 cm3 vai lielāks, un konstrukcijā paredzētais maksimālais ātrums pārsniedz 45 km/h.
-B kategorija: Autovadītāja tiesības mehāniskajam transportlīdzeklim, kura pilna masa nepārsniedz 3500 kg, un pasažieru vietu skaits nepārsniedz 8 vietas. B kategorijas praktiskās braukšanas apmācības var sākt apgūt personas, kuras sasniegušas 16 gadu vecumu. CSDD B kategorijas eksāmenu var kārtot no 18 gadu vecuma.
-BE kategorija: piekabes tiesības B kategorijas mehāniskā transportlīdzekļa vadīšanai ar piekabi, kuras sastāva pilna masa pārsniedz 3500 kg, savukārt sastāva pilna masa nepārsniedz 7000 kg. Lai iegūtu BE kategoriju, ir nepieciešama B kategorijas vadītāja apliecība, kā arī ir jāapgūst teorētiskā un praktiskā apmācība autoskolā un jākārto CSDD vadīšanas eksāmens.
-C kategorija: kravas auto vadītāja tiesības mehāniskajam transportlīdzeklim, kuru pilna masa pārsniedz 3500 kg un kuri neietilpst D kategorijā, kā arī šādas kategorijas vilcēja savienojums ar piekabi, kuras pilna masa nepārsniedz 750 kg. C kategorijas apmācības var uzsākt no 19 gadu vecuma, savukārt eksāmenu kārtošana un kravas auto tiesību iegūšana iespējama no 21 gada vecuma.
-D kategorija: autobusu vadītāja apliecība pasažieru pārvadāšanas mehānisko transportlīdzekļu vadīšanai, kuru sēdvietu skaits, neskaitot vadītāja vietu, pārsniedz 8 vietas, kā arī šādas kategorijas
vilcēja savienojums ar piekabi, kuras pilna masa nepārsniedz 750 kg. D kategorijas apmācību var uzsākt no 22 gadu vecuma, taču vadītāja apliecību iespējams iegūt no 24 gadu vecuma.

Piesakieties mācībām TOP3 autoskolā Latvijā, izbaudiet mācību procesu, un brauciet ar mierīgākajiem instruktoriem pilsētā!

Autoskola
autoskolas rīgā_labākās autoskolas rīgā_labas autoskolas rīgā_autoskolas rīgā cenas_autoskolas izmaksas_autoskolas akcijas_labākās autoskolas_autoskolas latvija_rīgas autoskolas_autoskolas eksamens online_Kristīneautoskola_www.kristineautoskola.lv

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment