Atsauksmes


Laura

Vēlos pateikt lielu paldies instruktoram Dmitrijam Spaskovam, braucu ar vairākiem, bet viņš patiešām prata iemācīt. Pievērsa lielu uzmanību sarežģītam vietām ,kas ikdienā ļoti noderēs, kā ar vietām, kur tiek likti CSDD eksāmeni. Gan pirms, gan reizēm pēc sarežģītām vietām/krustojumiem, visu izstāstīja un galvenais, pārliecinājās vai saprotu. Bez lieka stresa un ar mierīgu attieksmi pret dažādām situācijām. Patiešām iesaku arī citiem!

Fjodors

Большое спасибо Вам.Всё хорошо объясняют и инструктор замечательный-после такого обучения в CSDD с первого раза сдал экзамены.всем советую!!!

Linda

Esmu ļoti apmierināta ar savām mācību braukšanas stundām. Instruktors Tālis Arājs vienkārši un skaidri spēj man norādīt manas kļūdas un jūtu, ka esmu gatava patstāvīgi braukt ielās. Paldies!

Mareks

Labs instruktors , esmu apmierināts ar braukšanas nodarbībām, CSDD eksāmenu noliku ar 1 reizi!

Liene

Milzīgs PALDIES Kristīnes autoskolai, Šodien noliku CSDD braukšanas eksāmenu un esmu bezgala pateicīga saviem instruktoriem, Vadimam Rogovskim, Kristīnei Rogovskim un Mārim, Jūs esat lieliska komanda! Noteikti iesaku šo autoskolu! Nebeidzams Paldies Jums, foršie!!!! Tiekamies uz ceļa :)

Edīte

Ļoti laba sadarbība ar instruktoru Leonīdu. Apmāca praktiski kā braukt pareizi, kādām niansēm jāpievērš uzmanība, kas konkrēti tiek prasīts CSDD eksāmenā. Pirms svarīgiem krustojumiem vai ceļu posmiem apstājas, izstāsta noteikumus, paskaidro kā būs jābrauc. Mācos braukt ar trešo piegājienu, vislabākais instruktors no visiem. Es tiešām maksāju par zināšanām, nevis pabraukāšanos pa Rīgu un papļāpāšanu par dzīvi. Nav problēmu arī ar to, ka krievu valoda nav mana dzimtā valoda, visu saprotu un instruktors arī manu krievu valodu saprot. Iesaku!

Janis

Liels Paldies Uģim Barkovskim.
Viņš tiešām prata iemācīt braukt!
Pievērsa uzmanību lielākām un mazākām kļūdām un ar sevis sagatavotiem paņēmieniem ātri atrisināja visas problēmas, kas man bija ar braukšanu!
Iesaku. Riktīgs Vecis. :)

Vizbulīte

Gribu pateikt lielu paldies instruktoram Uģim Barkovskim par ieguldīto darbu, tiesību iegūšanā.
Paldies, ka izmācījāt mazdēlu par lielisku šoferi!
Uģis ir labākais instruktors!!!

Guntis

Vēlos pateikt lielu atzinību un lielu paldies instruktoram Uģim Barkovskim.
Liels paldies, par sapratni, atsaucību un labu apmācīšanu praktiskajā braukšanā.
Ļoti komunikabls un saprotošs. Ļoti iesaku griezties pie viņa, kā pie laba instruktora.
Liels paldies par ieguldīto darbu!

Ieva

Vēlos pateikt paldies un paslavēt konkrēti instruktoru Guntaru Rakēviču. Savā ceļā uz tiesībām nomainīju vairākus instruktorus citās autoskolās, līdz ar to - ir ar ko salīdzināt, un vēlos izcelt tās Guntara instruktora unikālās kvalitātes, kas tieši man “nostrādāja” un palīdzēja progresēt (jeb kuras neatradu citos instruktoros), un kas, vispār, palīdzēja man saskatīt gaismu tuneļa galā!
Pirmkārt - pašpārliecinātības ieviešana - ar savu pieeju, kaut vai to pašu izslavēto mieru, Guntars spēj celt pārliecību par tavām braukšanas spējām, nevis graut, kas nervozām un jūtīgām dvēselēm ir vitāli svarīgi, lai vispār spētu progresēt.
Tehniski - tieši Guntara metodes man palīdzēja izprast un apgūt tehniskās braukšanas pamatlietas tādā veidā, kas rezultējās ar strauju progresu. Piemēram, pēc 20x braukšanas reizēm ar 2viem citiem instruktoriem un pat ne puslīdz ne-gatava eksāmenam, jau pirmajā reizē ar Guntaru viņš nolasīja manus tehniskos “klupšanas akmeņus”, par kuriem līdz tam nezināju/nebija teikts vai izmācīts, un parādīja tādas metodes, kas “pieleca” uzreiz, braukšana aizgāja daudz labāk momentāli, un kopumā - likās, ka tikai tagad sāku mācīties “pa īstam” braukt, sajūta superīga - BEIDZOT “aizgāja” :)
Plus Guntars noteikti nav no tiem instruktoriem, kas ir ieinteresēts skolnieku turēt ilgāk, lai nopelnītu vairāk -
Augsti novērtēju, ka Guntars ir vienkārši labs cilvēks un profesionāls instruktors, kas ir īstajā vietā, jo patiesi ieinteresēts tavā attīstībā, tāpat kā entuziastiski iedziļinās autobraukšanas jomā un noteikumos kopumā, nežēlo ne zināšanas, ne laiku, un pašam patīk tas, ko dara!

Darba laiks

Rīga- +37126370220
P. - 10.00-13.00; 14:00-19:00
O. - 10.00-13.00; 14:00-19:00
T. - 10.00-13.00; 14:00-19:00
C. - 10.00-13.00; 14:00-19:00
P. - 10.00-13.00; 14:00-19:00

Salaspils - +37126421685
P.-P. 17:00-19:00

 

Sazinies ar mums

Visual CaptchaIerakstiet norādītos simbolus