Atsauksmes


Aldis

Meklēju autoskolu un lasu atsauksmes. Visiem bijis tikai labi un lieliski. Tas kļūst aizdomīgi. Par teoriju skaidrs - zini, eksāmenu nokārto, nezini, - mācies un nāc vēlreiz.
Atsauksmes par instruktoriem ir miglainas. Piemēram Lauras atsauksme būtu pilnīgāka, ja viņa sāktu ar to, ka: Nekad nebiju ar automašīnu braukusi un Csdd eksāmenu nokārto pēc 12 (90 min) braukšanas reizēm. Vai Linda - Kursus biju izgājusi,tiesības nenoliku sakarā ar komandējumu (pratu braukt) un, kā pieredzējusi braucēja, iesaku instruktoru X. CSDD nokārtoju pēc 10 obligātām braukšanas reizēm. Tas jau ir kaut kas.

Rebeka

Liels,liels paldies “Krisnes Autoskolai” pasniedzēja Vizbulīte ir super,viņa teoriju padara viegli saprotamu un interesantu. Paldies,vadītājai,Kristīnei, par vienmēr pozitīvo attieksmi!
Iesaku visiem,kam vajag un gribas autovadītāja apliecību,šo autoskolu!

Laura

Vēlos pateikt lielu paldies instruktoram Dmitrijam Spaskovam, braucu ar vairākiem, bet viņš patiešām prata iemācīt. Pievērsa lielu uzmanību sarežģītam vietām ,kas ikdienā ļoti noderēs, kā ar vietām, kur tiek likti CSDD eksāmeni. Gan pirms, gan reizēm pēc sarežģītām vietām/krustojumiem, visu izstāstīja un galvenais, pārliecinājās vai saprotu. Bez lieka stresa un ar mierīgu attieksmi pret dažādām situācijām. Patiešām iesaku arī citiem!

Fjodors

Большое спасибо Вам.Всё хорошо объясняют и инструктор замечательный-после такого обучения в CSDD с первого раза сдал экзамены.всем советую!!!

Linda

Esmu ļoti apmierināta ar savām mācību braukšanas stundām. Instruktors Tālis Arājs vienkārši un skaidri spēj man norādīt manas kļūdas un jūtu, ka esmu gatava patstāvīgi braukt ielās. Paldies!

Mareks

Labs instruktors , esmu apmierināts ar braukšanas nodarbībām, CSDD eksāmenu noliku ar 1 reizi!

Liene

Milzīgs PALDIES Kristīnes autoskolai, Šodien noliku CSDD braukšanas eksāmenu un esmu bezgala pateicīga saviem instruktoriem, Vadimam Rogovskim, Kristīnei Rogovskim un Mārim, Jūs esat lieliska komanda! Noteikti iesaku šo autoskolu! Nebeidzams Paldies Jums, foršie!!!! Tiekamies uz ceļa :)

Edīte

Ļoti laba sadarbība ar instruktoru Leonīdu. Apmāca praktiski kā braukt pareizi, kādām niansēm jāpievērš uzmanība, kas konkrēti tiek prasīts CSDD eksāmenā. Pirms svarīgiem krustojumiem vai ceļu posmiem apstājas, izstāsta noteikumus, paskaidro kā būs jābrauc. Mācos braukt ar trešo piegājienu, vislabākais instruktors no visiem. Es tiešām maksāju par zināšanām, nevis pabraukāšanos pa Rīgu un papļāpāšanu par dzīvi. Nav problēmu arī ar to, ka krievu valoda nav mana dzimtā valoda, visu saprotu un instruktors arī manu krievu valodu saprot. Iesaku!

Janis

Liels Paldies Uģim Barkovskim.
Viņš tiešām prata iemācīt braukt!
Pievērsa uzmanību lielākām un mazākām kļūdām un ar sevis sagatavotiem paņēmieniem ātri atrisināja visas problēmas, kas man bija ar braukšanu!
Iesaku. Riktīgs Vecis. :)

Vizbulīte

Gribu pateikt lielu paldies instruktoram Uģim Barkovskim par ieguldīto darbu, tiesību iegūšanā.
Paldies, ka izmācījāt mazdēlu par lielisku šoferi!
Uģis ir labākais instruktors!!!

Darba laiks

Rīga- +37126370220
P. - 10.00-13.00; 14:00-19:00
O. - 10.00-13.00; 14:00-19:00
T. - 10.00-13.00; 14:00-19:00
C. - 10.00-13.00; 14:00-19:00
P. - 10.00-13.00; 14:00-19:00

Salaspils - +37126421685
P.-P. 17:00-19:00

 

Sazinies ar mums

Visual CaptchaIerakstiet norādītos simbolus