Atsauksmes


Dace

Paldies autoskolai par lieliskajiem teorijas pasniedzējiem un instruktoram Madim Štālam.
Tiesības rokā, viss ar pirmo reizi.
Paldies!

Everita

Liels, liels paldies jūsu autoskolas instruktoram Uğim Barovskim par lielo pacietību mani apmācot! Sākums grūts, pēc tam kā pa kalniem! Uģis māk katram apmācāmajam apskaidrot visu kā nākas, izlabo kļūdas. Ir laipns, un pieklājīgs.

Jānis

Milzum liels paldies instruktoram Uģim Barovskim, par ieguldīto darbu, kuru dara no sirds, super instruktors, ļoti pozitīvs, zinošs, labi sagatavo CSDD braukšanas eksāmenam.

Lauris

Liels,liels paldies Dmitrijam Spaskovam par braukšanas iemaņu apmācību ! Bija prieks un interese mācīties un tagad iegūtās prasmes kuras sniedza instruktors droši varu likt lietā. CSDD eksmens tika nokartots ar pirmo reizi.

Kristiāna

Sāku mācīties šajā autoskolā kopš šī gada februāra. Tad arī sāku braukt ar baltajām tiesībām ar vīru. Taču vasaras sākumā sāku braukt pie instruktora Māra Tipas, tiešām iesaku šo pasniedzēju, visu kārtīgi paskaidro, iesaka. Pagājušās nedēļas laikā nokārtoju pilnīgi visu - skolas teoriju,csdd teoriju, skolas braukšanu un 7.septembrī dabūju arī pašas tiesības. :)
Galvenais, lai ir motivācija, lai ir tā iekšējā vēlme nepadoties un sasniegt cerēto.

Zane

Liels paldies autoskolai “Kristīne”, īpašs paldies teorijas pasniedzējai Vizbulītei un instruktoram Mārim.
Paldies par ieguldīto darbu, laiku un lielo pacietību.
Ja esi ceļā uz tiesībām iesaku šo autoskolu un noteikti instruktoru Māri! Ļoti jauks, mierīgs un patīkams braukšanas instuktors!

Aldis

Labdien!
1. Vai ir iespējams teoriju apgūt vienā autoskolā, bet braukšanu citā?
2. Kādā mērā autoskola ir atbildīga par instruktoriem kurus tā piedāvā?
3. Cik maksā testa brauciens un pēc cik braukšanas reizēm to var pieteikt?
4. Vai autoskolā ir iespēja pieteikt testa braucienu ar skolas vadītāju vai skolas nozīmētu instruktoru, ja šķiet, ka instruktors, kaut kāda nezināma iemesla vai neprofesionalitātes dēļ, vilcina laiku, nenoslogo atbistoši spējām un prasmēm?
5. Vai testa braucienā ir iespējams piedalīties arī neatkarīgam pārstāvim ar video kameru, lai pēc tam varētu objektīvi novērtēt situāciju.

Elīna

Liels,liels paldies Dmitrijam Spaskovam par braukšanas apmācību ! Gan skolas, gan CSDD eksāmenu izdevās nokārtot ar pirmo piegājienu! Bija prieks mācīties un tagad iegūtās prasmes var droši pielietot ikdienā uz ceļa satiksmē :)

Ramona

Vislielākais PALDIES instruktoram Dmitrijam par ieguldīto darbu, laiku, apbrīnojamu pacietību un mieru. Iemācīja braukt ar mašīnu no nulles. Vienmēr visu mierīgi izskaidro, parāda, atrod risinājumu dažādām situācijām. Ar smaidu, humoru un pozitīvu attieksmi braukšanas nodarbībās tiku līdz eksāmenam, kuru CSDD nokārtoju ar pirmo reizi. Paldies instruktoriem Vadimam un Uģim par atsaucību un pozitīvismu. Ja ir vēlēšanās iegūt tiesības, mācīties pie zinošiem un pozitīviem pasniedzējiem un instruktoriem, tad autoskola Kristīne ir īstā skola!

Zane

Liels,liels paldies “Kristīnes autoskolai” pasniedzējai Vizbulītei par super teorijas lekcijām, pasniedza visu tik saprotami un viegli, ka mājās an nekas daudz nebija jādara. Paldies,vadītājai,Kristīnei, problēmu un jautājumu risināšanu vienmēr, atrod izeju un super labu risinājumu.Par pozitīvo smaidu un attieksmi!
Iesaku visiem,kam vajag autovadītāja apliecību, tieši šo autoskolu!

Darba laiks

Rīga- +37126370220
P. - 10.00-13.00; 14:00-19:00
O. - 10.00-13.00; 14:00-19:00
T. - 10.00-13.00; 14:00-19:00
C. - 10.00-13.00; 14:00-19:00
P. - 10.00-13.00; 14:00-19:00

Salaspils - +37126421685
P.,T. 16:00-18:00

 

Sazinies ar mums

Visual CaptchaIerakstiet norādītos simbolus