x

Informējam ka ar 22. nov Merķeļa ielā 11 atrodamies jaunās telpās 4. stāvā 414. kabinets Aizvērt


Atsauksmes


Plūmīte

Vizbulīte bija mana teorijas pasniedzēja.Ļoti apzinīgs cilvēks,ar visu sirdi un dvēseli attiecās pret savu darbu.Centās,lai nebūtu grupā neviens,kuram paliktu kaut kas neskaidrs.Skolā teoriju noliku ar pirmo reizi,tāpat arī CSDD ar pirmo reizi un bez kļūdām.Novēlu izturību mācot turpmāk!

Ramona

Tiesības jau kādu laiku kabatā. Joprojām daudzreiz nākas pārliecināties, ka autoskola Kristīne bija un ir vispareizākā un labākā izvēle kur mācīties un iegūt autovadītāja apliecību. Kontaktējoties ar citiem kursantiem, kuri tagad mācās kādā no citām autoskolām, saprotu, ka mācījos labākajā autoskolā. Viss tika saprotami izskaidrots (kā notiek mācību process,kādā secībā viss ir jādara utt.), pasniedzēji un instruktori zinoši, atbildīgi, atsaucīgi, saprotoši, pozitīvi. Katrs kursants ir svarīgs, tāda arī attieksme. Jūs tiešām varat sniegt to, ko nevar citas autoskolas. Tā tikai turpināt! Paldies!

R

Gribu pateikt milzīgu paldies instruktoram Uģim Borovskim. Tiesības kabatā! Nevaru iedomāties labāku instruktoru par viņu. Atrod individuālu pieeju katram savam kursantam,  iemāca braukt, izjust un mīlēt mašīnu,  sadzīvot ar citiem satiksmes dalībniekiem. Gatavo kursantu ne tikai eksāmenam,  bet arī dzīvei pēc tā. Tika izanalizēta,  izskaidrota katra situācija uz ceļa.  Kā liels pluss ir viņa iejūtība, atbalsts, pieklājība, lielais pozitīvisms, spēja mierīgi un tiešām saprotami izskaidrot. Liekas,  ka šis cilvēks tiešām ir spējīgs apmācīt  jebkuru.

Liene

Teorijas pasniedzēja Vizbulīte ir tiešām ļoti laba pasniedzēja - visu samāca, kā vajag! Braukšanas pasniedzējs man bija Dmitrijs - pacietīgs ar humoru apveltīts pasniedzējs.

Edza

Šo autoskolu neiesaku, aizgāju uz pirmo kursu un bija ļoti slikts, pasniedzējs bija tāds kā teikt lēnīgs un šausmīgi nesaprotami stāstīja, tāpēc labāk iešu uz skolas autoskolu, kur būs pa 10000% labāk nekā šeit. Neko arī nezaudēju, jo neiemaksāju visu naudu uzreiz, iesaku jums arī, aiziet uz pirmo kursu un tad saprast, vai tiešām būs labi un iemācīsies visu? Lieku tikai vienu ⭐️ .

Liga

Lielu paldies vēlos pateikt pasniedzejai Vizbulītei bij forsas nodarbibas visu siki un smalki paskaidroja. Un milzigu paldies velos pateikt Vadimam Rogovskim lielisks instruktors,patikams visu paskaidro iemacija. Liels milzigs paldies

Sanita

Vēlos teikt milzīgu paldies autoskolas "Kristīne" kolektīvam. Īpašs paldies instruktoram Dmitrijam Spaskovam!
Foršākais instruktors pasaulē!!!

Iluta

Paldies instruktoram Dmitrijam Spaskovam par braukšanas apmācību,par izturību un pacietītu visu paskaidrot.
Paldies pasniedzējai Vizbulītei par teorijas apmācību.
CSDD viss tika nokārtots ar pirmo reizi.

Elza

Pirmkārt liels paldies teorijas pasniedzējai Vizbulītei Celmiņai, par tiešam saprotami izstāstīto teorijas kursu. Liels paldies instruktoram Vadimam Rogovskim par laiku un pacietību, un to ka iemācīja droši justies braucot ar mašīnu. Un protams paldies Kristīnei Rogovskai par visu neskaidrību novēršanu. Bija ļoti patīkami mācīties draudzīgā atmosfērā.

Dace

Paldies autoskolai par lieliskajiem teorijas pasniedzējiem un instruktoram Madim Štālam.
Tiesības rokā, viss ar pirmo reizi.
Paldies!

Darba laiks

Rīga- +37126370220
P. - 10.00-13.00; 14:00-19:00
O. - 10.00-13.00; 14:00-19:00
T. - 10.00-13.00; 14:00-19:00
C. - 10.00-13.00; 14:00-19:00
P. - 10.00-13.00; 14:00-19:00

Salaspils - +37126421685
P.,T. 16:00-18:00

 

Sazinies ar mums

Visual CaptchaIerakstiet norādītos simbolus